„Komunisti (správně – komunisté) už prý nejsou takoví čerti…“

úterý 24. duben 2012 20:18

Tak se nám ten Pepa Dobeš (používám toto familiérní oslovení, protože to tak soudruzi mají rádi) začíná pěkně vybarvovat do ruda. Po tragickém angažmá na MŠMT chce zřejmě přes rudé bratry z KSČM udělat novou kariéru. Že by opět návrat k původnímu povolání vězeňského cvokaře a tentokrát posílen stranickým posláním?

Jsem přímo zděšen, že v naší zemi působil jako ministr školství člověk, který zapomněl, co se zde dělo ještě před 23. léty. To, že je paměť „politiků“ z VV krátká, už víme delší dobu, ale že člověk, který se ještě nedávno prezentoval také jako silně věřící, může obhajovat jednu z největších zločineckých organizacích v dějinách, nechápu. Je to zřejmě důsledek propuknutí závažné duševní nemoci, která se ve straně Věci veřejné šíři jako epidemie. Jde o „blbost obecnou“ nebo možná její mutaci „blbost veřejnou“. Tato nemoc nejspíš zasáhne mysl člověka, který chce za každou cenu plnit první stránky novin a je mu úplně jedno, co vypustí z úst.

 Nebo snad Josef Dobeš myslel opravdu vážně prohlášení, že dnešní komunisté „….už takoví čerti nejsou…“??? Pokud dobře vím, KSČM je strana, která se nikdy nevypořádala se svojí zločineckou minulostí, která má stále ve svých řadách Grebeníčky a jiná „estébácká esa“. Co by se asi stalo s věřícím Dobešem a jeho rodinou, kdyby vládla komunistická parta? Jestlipak by neskončil zase ve věznici? Tentokrát ne jako psycholog, ale jako mukl?

 Tak si lze jen přát, aby se z tohoto pomatení mysli dostal Josef Dobeš co nejdříve a ponaučil se. Když ho pak příště napadne zase nějaká „chytrost“, bude lépe se vypovídat u Bártů doma do odposlechu při pár lahvích těžkého vína (jak je u VV zvykem)  nebo se svěřit manželce. Pokud by přece jen chtěl nutně něco nechat otisknout v novinách, doporučuji namalovat pěkný obrázek se sluníčkem a zvířátky, kterým je krásně v lese i bez poslaneckého mandátu.

Martin Bačkovský

Martin Bačkovský

Martin Bačkovský

O politicko-společenském dění očima realisty bez iluzí.

Divadelník, bývalý novinář, poradce v oblasti mediální a firemní komunikace a prezentace.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Co právě čtu

  • Bible